Ivanovice na Hané 2026, (Vyškov)
Kategorie:
| ID FireSport: | 55841 |
| Kategorie: | Muži |
| Okres: | Vyškov |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Souřadnice: | 49°18*25*N,17°05*45*E |
| PSČ: | 683 23 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 16,53 | 16,58 | 16,58 | 2026/08/22 | |
| 2. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 16,82 | 16,75 | 16,82 | 2024/08/17 | |
| 3. | Mokrá | Brno-venkov | 16,77 | 16,83 | 16,83 | 2025/09/07 | |
| 4. | Topolany | Vyškov | 16,94 | 16,78 | 16,94 | 2024/07/06 | |
| 5. | Habrovany | Vyškov | 16,99 | 16,99 | 16,99 | 2026/08/08 | |
| 6. | Mokrá | Brno-venkov | 17,05 | 17,10 | 17,10 | 2024/09/01 | |
| 7. | Tučapy | Vyškov | 16,92 | 17,10 | 17,10 | 2025/08/30 | |
| 8. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 16,87 | 17,12 | 17,12 | 2025/08/23 | |
| 9. | Mokrá | Brno-venkov | 17,13 | 17,15 | 17,15 | 2023/09/03 | |
| 10. | Hlubočany | Vyškov | 16,64 | 17,16 | 17,16 | 2026/06/27 | |
| 11. | Topolany | Vyškov | 16,68 | 17,17 | 17,17 | 2026/07/04 | |
| 12. | Kučerov | Vyškov | 17,06 | 17,17 | 17,17 | 2023/07/22 | |
| 13. | Kučerov | Vyškov | 17,13 | 17,20 | 17,20 | 2025/07/12 | |
| 14. | Tučapy | Vyškov | 17,22 | 16,75 | 17,22 | 2024/08/24 | |
| 15. | Habrovany | Vyškov | 17,23 | 16,65 | 17,23 | 2025/08/09 | |
| 16. | Hodějice | Vyškov | 17,32 | 17,09 | 17,32 | 2021/09/04 | |
| 17. | Tvarožná | Brno-venkov | 17,33 | 16,63 | 17,33 | 2025/08/24 | |
| 18. | Křenovice | Vyškov | 16,88 | 17,34 | 17,34 | 2026/06/13 | |
| 19. | Hodějice | Vyškov | 17,37 | 16,76 | 17,37 | 2026/08/15 | |
| 20. | Hodějice | Vyškov | 17,05 | 17,38 | 17,38 | 2020/09/05 | |
| 21. | Hodějice | Vyškov | 16,94 | 17,40 | 17,40 | 2023/09/02 | |
| 22. | Šaratice | Vyškov | 17,20 | 17,42 | 17,42 | 2023/06/04 | |
| 23. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 17,43 | 17,23 | 17,43 | 2020/08/22 | |
| 24. | Topolany | Vyškov | 16,94 | 17,46 | 17,46 | 2022/07/02 | |
| 25. | Hlubočany | Vyškov | 17,45 | 17,49 | 17,49 | 2024/06/29 | |
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | Poř. | Body | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/08/22 | Ivanovice na Hané | VCOV | 16,58 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 1. | 20 | | |
| 2026/08/08 | Habrovany | VCOV | 16,99 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 2. | 17 | | |
| 2026/06/27 | Hlubočany | VCOV | 17,16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 2. | 17 | | |
| 2026/07/04 | Topolany | VCOV | 17,17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 2. | 17 | | |
| 2026/06/13 | Křenovice | VCOV | 17,34 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 2. | 17 | | |
| 2026/08/15 | Hodějice | VCOV | 17,37 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 3. | 15 | | |
| 2026/08/29 | Tučapy | VCOV | 17,56 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 4. | 13 | | |
| 2026/08/23 | Tvarožná | VCOV | 17,61 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 4. | 13 | | |
| 2026/07/11 | Kučerov | VCOV | 17,87 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 4. | 13 | | |
| 2026/07/12 | Moravské Prusy | VCOV | 19,97 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 7. | 9 | | |
| 2026/06/06 | Radslavice | VCOV | 29,88 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 13. | 3 | | |
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | P | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
6. místo VCOV 201215. místo VCOV 201314. místo VCOV 20149. místo VCOV 201515. místo VCOV 20169. místo VCOV 20174. místo VCOV 201814. místo VCOV 20183. místo VCOV 20193. místo VCOV 20206. místo VCOV 20213. místo VCOV 20222. místo VCOV 20232. místo VCOV 20241. místo VCOV 20252. místo VCOV 2026
Velká cena okresu Vyškov
Tým: Ivanovice na Hané , nejlepěí čas: 16,58 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 154 počet výsledků: 11x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2014/05/01 | Ivanovice na Hané, Memoriál Zdeňka Pitnera | |
| 2014/09/13 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2015/09/12 | Ivanovice na Hané, O pohár | |
| 2016/09/04 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2017/09/03 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2018/09/01 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2019/09/01 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2020/08/22 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2021/08/21 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2022/08/20 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2023/08/19 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2024/08/17 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2025/08/23 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2026/04/25 | Ivanovice na Hané, memoriál Zdenka Pitnera | |
| 2026/08/22 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2026
| Kdy | Kde | St.č. | Liga |
|---|---|---|---|
| 2026/06/06 | Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice | 8 | |
| 2026/06/13 | Křenovice, KŘENDA CUP - Memoriál Ladislava Šmerdy | 30 | |
| 2026/06/27 | Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany | 30 | |
| 2026/07/04 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | 10 | |
| 2026/07/11 | Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov | 12 | |
| 2026/07/12 | Moravské Prusy, O pohár SDH Moravské Prusy | 12 | |
| 2026/08/08 | Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany | 13 | |
| 2026/08/15 | Hodějice, Memoriál + putovní pohár | 12 | |
| 2026/08/22 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | 1 | |
| 2026/08/23 | Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná | 15 | |
| 2026/08/29 | Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy | 12 | |
| 2026/09/05 | Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov | 13 | |
| Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















